Gündüz Havai Fişek Atımı

safran organizasyon hizmetleri

Ateş ve barutlamayla gökyüzüne atılan havai fişekler renk pigmentleriyle şık gösteriler ortaya çıkar. Gündüz vakti havai fişek gösterisi ise gün batmadan yapılan gösterileridir. Pek çok renkte olabilen havai fişekler gündüz vaktinde bide ihtişamlı gösteriler sunuyor.

Önemli ve büyük davetlerinizde ihtişamı sağlamak ve farklı olmak için Safran Organizasyon olarak tüm ekibimizle sizinlerleyiz.

Profesyonel eğitimleri olan, son teknolojik ekipmanlara sahip ve yasal tüm izinleri alınarak yapılan havai fişek gösterileri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Gündüz Havai Fişek Atımı

Gündüz Havai Fişek Gösterileri Nasıl Yapılır?

Havai fişeklerin ses patlamasından sonra dumanla birlikte gökyüzünde oluşturdukları renk ve şekillerle gerçekleşir. Gök bombası ve havai fişek bataryaları olarak 2 türü bulunmaktadır.

Gök bombaları inç ile ifade edilen çeşitli boyutlardadır. Siz organizasyonunuza en uygun boyutta olanı seçiyorsunuz. Uzaktan kumanda ile yapılan atış komutu ile gösterinizi başlatabilirsiniz.

Havai fişek bataryaları ise atıl sayısına göre belirlenir. Hazır kutulu olan havai fişekler 16, 50, 100 gibi sayılarda atış yapabilmektedir. Uzaktan kumanda ile komut verildiği an gösteriniz başlar. Eğer arzu ederseniz çaprazlama şeklinde atış yapabilirsiniz.

Gündüz Havai Fişek Atımı

Profesyonel Havai Fişek Gösterileri

Güvenlik öncelikle olan bu gösterilerde, profesyonel ve eğitimli ekip arkadaşlarımızla hizmet vermekteyiz. Yetkili kurumlardan belgelerini alan, taşıyıcı belgesi, sigorta poliçesi, A sınıfı ateşleyici belgesi, taahhütname gibi gerekli belgeleri bulunduran Safran Organizasyon firmamızla gösterilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Tarafımızdan yurt dışından ithal edilen havai fişeklerle sizlere unutulmaz ve bambaşka bir gösteri sunuyoruz.

Gündüz Havai Fişek Atımı

Gündüz Havai Fişek Atımı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız