Havai Fişek Gösterisi

safran organizasyon hizmetleri

Havai fişek gösterileri organizasyonların en ihtişamlı ve en heyecan verici gösterileridir. Çocuk, yetişkin her yaş grubunda dikkat çeken ve keyifli bir etkinliktir. Çeşitli havai fişek türleriyle açılış, mezuniyet, düğün, kutlama, bayram, şenlik gibi organizasyonlarınıza renk katabilirsiniz. Gerekli eğitimleri almış profesyonel ekibimizle gerekli yasal izinleri alarak bu gösterileri sağlamaktayız. Sizler organizasyon alanınızı bizlere önceden belirtiyorsunuz ve biz önce keşif yapıyor sonrasında yasal izinlerimizin hepsini alıyoruz. Böylece eşsiz bir gösteri sizleri bekliyor.

Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek Gösterisi Nedir?

Havai fişek düşük güçte patlayıcı özelliğe sahip proteknik ürünlerdir. Havai fişek gösterisi ise havai fişeklerin havada patlamasıyla oluşan gösterilerdir.

Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek Çeşitleri

Havai fişekler çok çeşitli olup, her bütçeye uyacak çeşitlere de sahiptir. Yurtdışından ithal ettiğimiz havai fişeklerimiz gerekli eğitimi ve belgeleri olan arkadaşlarımız tarafından gösteriler sağlanmaktadır. Havai fişek satan bir firma değil havai fişek gösterileri sunan bir firmayız.

  • Gök bombası; diğer bir adı gerçek havai fişektir. Diğer havai fişeklere göre daha uzun sürede havada kalıyor, daha yüksek ses çıkarıyor. 150 – 200 metre arasında yüksekliğe çıkan bu havai fişekler, 7- 10 dakika içerisinde atılabiliyorlar. Etkili efektli olan bu havai fişek çeşidi 2,5 inç, 3 inç, 5 inç, 6 inç ve 8 inç boyutlarında bulunmaktadır.
  • Batarya havai fişek; hazır kutulu havai fişeklerdir. Arka arkaya atılan havai fişekler için uygun bir çeşittir. 16 – 50 – 100 atar şeklinde çeşitleri vardır. Diğer havai fişeklere göre daha yakın mesafelidir. Atış sayısına göre gökyüzünde rengarenk ihtişamlı bir gösteri sunarlar.

Çapraz havai fişek, karma havai fişek, raw cake havai fişek gibi çeşitleride olan bu hizmetimizin detayları için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Havai Fişek Gösterisi

Havai Fişek Gösterisi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız