Kestane Standı Kiralama ve Kestaneci Temini

safran organizasyon hizmetleri

Kestane standı kiralama ve kestaneci servisleri genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilmektedir. Nostaljik satıcılar, sokak lezzetleri konseptlerinde yer verilen kestaneci hizmetlerimiz organizasyonlarınızın en farklı etkinliği olacaktır. Kestane standı, pişirme alanı ve kestanecimizle hizmet vermekteyiz. Piknik organizasyonu, şenlik, festival gibi etkinliklerinize nostaljik bir hava katmak isterseniz kestane standı hizmetimiz tam sizlere göre..

Kestane Standı Kiralama ve Kestaneci Temini

Kestane Standı Kiralama Hizmeti

Soğuk kış veya esintili bir sonbahar gününde közde kestanenin mis gibi kokusu sarar iştahınızı açacak. Organizasyonlarınızda kestane standıyla mis gibi közde kestane kokusu etrafınızı sararken eski günleri de aklınıza getirecek. Eskiden sokak satıcılarının dolaştığı kestanecilerin bol olduğu dönemlerde bizler çocuktuk ve şimdi bu dönemleri özlemle hatırlıyoruz. Sizde konuklarınıza bu güzel anları yaşatmak isterseniz kestane standı ve kestaneci kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kestane arabası kiralama, kestanelerin közde pişirilmesi, kese kağıtlarıyla ikram edilmesi, kestane standı kurulum ve nakliye hizmetlerinin tümünü sağlamaktayız.

Açık alanda tercih edilen kestane standlarına yer verdiğiniz organizasyonlarda, pamuk şekerci, popcorn, şerbetçi, macuncu gibi diğer hizmetlere de organizasyonlarınızda yer verebilirsiniz.

Kestane Standı Kiralama ve Kestaneci Temini

Kestaneci Hangi Organizasyonlarda Tercih Edilir?

  • Piknik organizasyonu; konuklarınıza açık alanda etrafı közde kestane kokusu saran lezzetli, sıcacık bir lezzet sunmanız konuklarınızı memnun edecektir.
  • Kurumsal organizasyonlar; kurumsal etkinlikler genellikle çalışanları motive etmek amacıyla yapılmaktadır. Çalışanlarınız ve misafirleriniz için hoş bir lezzet olarak közde kestaneyi önerebiliriz.
  • Ramazan etkinlikleri; genellikle sokak satıcılarının tercih edildiği ramazan etkinliklerinde kestane standlarına da yer verebilirsiniz.
  • Festival ve şenlik etkinlikleri; eğlenceli ve hareketli geçen bu organizasyonlarda ufak atıştırmalıklar tercih edildiği gibi kestaneci servisimizle lezzetli bir atıştırmalık daha menünüze ekleyebilirsiniz.

Sokak lezzetleri ve sokak satıcıları içerisinde yer alan kestaneci hizmetimizle birlikte diğer sokak satıcılarımız ile ilgili bilgi almak için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kestane Standı Kiralama ve Kestaneci Temini

Kestane Standı Kiralama ve Kestaneci Temini Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız