Kokteyl Organizasyonu

safran organizasyon hizmetleri

Kokteyller pek çok organizasyonda tercih edilebilir. Kokteyllerin bir konsepti vardır. Düğün öncesi, açılışlar, doğum günleri, temel atma törenleri gibi pek çok organizasyonda tercih edebilirsiniz. Bu kokteyllerde konuklarınıza lezzetli atıştırmalıklar ve içecekler servis edilir. Bizde Safran Organizasyon olarak kokteyllerinizde ihtiyacınız olan ekipman ve ekip arkadaşlarımızla servisinizi eksiksiz ve mükemmel bir şekilde sağlıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu Nasıl Planlanır?

Kokteylinizin konusunu, kişi sayısı ve mekanı belirlenir. Bununla birlikte bütçenizle orantılı ikramlar, sunumlar, servis şekli belirlenir. İhtiyacınız olan ekipmanlar hangileri ise,ne kadar lazımsa ve süsleme şekilleri temin edilir.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl İkramları ve Atıştırmalıklar Nelerdir?

Kokteyllerin genelinde aperatif atıştırmalıklar tercih edilir. Atıştırmalıklar tatlı ve tuzlu olarak servis edilir. İster aralarda servis yapan arkadaşlarımızla isterseniz masalara hazır bırakılarak servisleri yapılır. Kuru pasta, ekler, tartolet, kuruyemiş, cips, dip soslu havuç salatalık, kanepeler sunduğumuz ikramlardandır. Ayrıca içecek barı sıcak, soğuk içeceklerle şık bir şekilde sunulur. Davetli sayısı, organizasyon türü bütçenizle orantılı olarak hazırlanan menülerimizin detayları için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kokteyl organizasyon hizmetlerimizde;

  • Menülerimizle catering hizmeti,
  • Bistro masa, sandalyeler, ısıtıcılarla ekipman hizmeti,
  • Bando ekibi, dj performanslarıyla prodüksiyon hizmetleri,
  • Tüller, balonlar, çiçeklerle süsleme hizmetlerimizle organizasyonlarınızı tamamlıyoruz.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız