Organizasyon Aşamaları

safran organizasyon aşamalaır
1.
İletişime Geçme
Organizasyon Aşamaları

Safran Organizasyon firmamızla çalışmaya karar verdiğinizde bize sitemizde yer alan irtibat numaralarımızdan, e-mail adresimizden veya iletişim formumuzdan ulaşabilirsiniz. Böylece mükemmel organizasyonunuzun işlemlerine başlamış olacaksınız. İletişime geçtiğimiz andan itibaren gerek yazışma yoluyla gerek ofisimize davet ederek sizlerle hayallerinizin ötesinde bir organizeye başlayacağız.

2.
Organizasyon Planı
Organizasyon Aşamaları

Organizasyon detaylarnızın çoğunun oluşturulduğu alan planlama alanıdır. Düzenlemek istenilen organizasyon türü, mekanı, özel istekleriniz, içeriğinde neleri istediğinizin konuşulduğu alandır. Yiyecek içecek hizmetleri, süslemeler ve detayları, ses sistemi, animasyonlar, gösteriler, konserler gibi pek çok çeşitli etkinliğin olabileceği organizasyonlarda kendi içlerinde kokteyl, düğün, doğum günü, şenlikler gibi türlerine göre ayrılmaktadır. Biz Safran Organizasyon olarak sizlerin hayal ve isteklerini belirlerken özgün fikirlerle ve referanslarımızla da destekleyici etkinlik fikirleri öneriyoruz. Tüm bu fikir alışverişlerinin sonunda sizin arzunuza göre şekillenmiş bir organizasyonun hazırlıklarına tam kadro başlıyoruz.

3.
Organizasyon Sunum
Organizasyon Aşamaları

Safran Organizasyonun deneyimli ve profesyonel ekibi, organizasyon planlamasında sizin tüm istek ve arzularınıza göre organizasyonlarına hazırlanmaktadırlar. Alınan tüm notlar ve istek listeleriyle etkinliklerinizin yapılacağı mekanda veya ofisimizde size organizasyonun tamamının ne şekilde ilerleyeceği, temin edilen ekipmanları, çalışacak kadroyu, organizasyon mekanının nasıl olacağı, süslemeleri gibi en ufak detayına kadar sunum vermektedirler. Böylelikle siz organizasyonunuzu varsayım yerine gerçekleşmiş halini öncesinde görüp eksik veya fazla olan herhangi bir durumun değiştirilmesi adına, sizin endişeniz kalmaması ve sürprizlerle karşılaşmamanız adına sunumlar etkili ve verimli olmaktadır.

4.
Bütçelendirme
Organizasyon Aşamaları

Tüm organizasyonlarımızda belirli paketler bulunmaktadır. Organizasyon türünüze göre paketlerden faydalanabilir veya kendi isteğinize göre bambaşka bir paket oluşturabilirsiniz. Safran Organizasyon olarak sizlere istemediğiniz veya hayallerinize uymayan bir paket organizasyon satmak yerine sizin seçtiğiniz etkinliklerin olduğu bir paket hazırlıyor veya bütçenize uygun olacak şekilde bir organizasyon hizmeti veriyoruz. Böylece hem isteklerinize hem bütçenize uygun bir organizasyon alarak sizleri memnun ediyoruz.

5.
Operasyon Yönetimi
Organizasyon Aşamaları

Planlanan ve sizden onay alan organizasyonlar, deneyimli ve profesyonel ekibimize görev dağılımıyla hazırlanmaktadır. Belirli bir ekiple temin edilecek ekipmanlar, hazırlanan kıyafetler, salon süslemeleri gibi birçok aşaması olan organizasyonların ekipman temini, nakliyesi, hazırlık aşaması, ses kontrolleri, sunulan organizasyon ile birebir aynı olduğu ve son kontrolleri yapılarak eksiksiz bir şekilde organizasyonunuz hazırlanmaktadır. Tam konsantreli ve disiplinli ekibimizle organizasyon süresinde de herhangi bir ihtiyaç veya olağandışı durum ihtimaline karşı organizasyon sonuna kadar yanınızdayız.

Organizasyon Aşamaları

Organizasyon Aşamaları Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...