Patlamış Mısırcı

safran organizasyon hizmetleri

Piknik, şenlik, açılışlar, festivaller, doğum günleri gibi etkinliklerde aperatif veya sokak lezzetlerine yer vermek isteyenler patlamış mısırcı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Mekanınızın veya organizasyon lokasyonunuza göre ekipmanlarımızı temin ediyor, kurulumunu yapıyor ve servis ediyoruz.

Patlamış Mısırcı

Patlamış Mısırcı Popcorn

Patlamış mısır, mısır tanelerinin tuz ve yağda ısıyla patlatılarak hazırlanır. Patlamış mısırcılar eskiden sokaklarda gezer ve satarlardı. Günümüzde o eski geleneksel şekilde daha farklı modern makinalarla hazırlanarak kese kağıtlarında servis edilir ancak makinalar ne kadar modernleşse de kokusu ve tadı hala geçmişi hatırlatır. Mis gibi kokusu organizasyon alanınızda yayılırken misafirleriniz bu lezzete kayıtsız kalamayacaklar.

Patlamış Mısırcı

Patlamış Mısırcı Hizmetinden Yararlanabileceğiniz Etkinlik ve Organizasyonlar Nelerdir?

  • Ramazan etkinlikleri; sokak satıcılarının bulunduğu, nostaljik satıcılara yer verilen bu organizasyonlarda patlamış mısır hizmetlerine de yer verebilir, konuklarınızı mutlu edebilirsiniz.
  • Doğum günü organizasyonları; doğum günlerinde yer vereceğiniz patlamış mısır hizmetlerimiz konuklarınıza güzel bir anı ve lezzetli bir ikramlık olacaktır.
  • Temalı parti organizasyonu; temalarınıza uygun konseptlerde ki bu Türk gecesi, nostalji geceleri gibi etkinliklerde tercih edebilirsiniz. Ayrıca farklı bir organizasyon isterseniz bambaşka temalarda kese kağıtlarında dağıtılan mısırlar hem hoş hem farklı bir sunum olarak sizlere servis ediliyor.
  • Avm etkinlikleri; avm açılışlarında, etkinliklerinde patlamış mısırcılara yer verebilir, konuklarınıza sunacağınız ikramlıklarda sunabilirsiniz.
  • Sünnet organizasyonu; çocukları, yetişkinleri mutlu edebilecek ikramlıklar özellikle sünnet düğünlerinde çocuklarınızın keyifli anlar yaşaması ve lezzetli atıştırmalıklarla mutlu olmasını sağlıyoruz.

Patlamış Mısırcı

Patlamış Mısırcı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız