Reklam Arabası Anons Aracı

safran organizasyon hizmetleri

Reklam arabası veya anons araçları reklamların gezici araçlarla yapılmasıyla oluşmaktadır. Reklam araçlarımıza markanız, logonuz, sloganınızın olduğu giydirme adı verilen araç kaplamasıyla işlek caddelerde turlara çıkıyor. Anons araçları ise araçlara kurulan ses sistemleri ile firmanızın sloganını söylüyor veya markanızın şarkılarını çalarak tura başlıyor. Trafikte gözümüze çarpan tüm görüntülerin ve seslerin bilinç altımıza işlediği kanıtlanmıştır. Trafikte geçirdiğimiz sürede göz önüne alınırsa reklam arabaları geri dönüşü çok fazla olan reklam hizmetlerinden biridir.

Reklam Arabası Anons Aracı

Reklam Arabaları Nedir?

Reklam arabaları firmanızın logolu, markalı afişlerinin monte edildiği, ses sistemlerinden slogan veya firma müziklerinizle gezen araçlardır.

Reklam Arabası Anons Aracı

Reklam Arabaları ve Anons Araçları Nasıl Kullanılır?

Firmaların indirimleri, açılışları, kampanyaları gibi duyurular için sizinle ortak bir görsel hazırlıyoruz. Özellikle marka ve logonuzun olduğu bu görselleri araçlara yerleştiriyoruz. Ses sistemlerinden yayınlamamız istediğiniz ve yine ortak kararla işleme aldığımız kayıt veya müzikleri yayınlıyoruz. Hedef kitlenizin yoğun olduğu işlek cadde ve sokakları belirliyor ve hizmete başlıyoruz.

Reklam Arabası Anons Aracı

Anons Aracı Ne Tür Etkinliklerde Kullanılır?

Firmanızın indirim ve kampanyaları, yeni açılışlardaki açılış organizasyonu, yıldönümü şenlikleri, belediye seçimleri, seçim kampanyaları, festivallerde Safran Organizasyon firmasının reklam araçlarından faydalanabilirsiniz.

Reklam Arabası Anons Aracı

Reklam Arabası Anons Aracı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız