Şişme Palyaço ve Kostümler

safran organizasyon hizmetleri

Şişme palyaço ve kostümler Safran Organizasyon olarak size sunduğumuz hizmetlerden biridir. Özel bir kumaştan hazırladığımız masal kahramanları, çizgi film karakterleriyle özellikle çocuklarımıza unutulmayacak anlar yaşatırken bir yandan da keyifli görüntüler ortaya çıkarıyoruz. Palyaço veya karakterlerimiz şişiriliyor ve animatörlerimizden biri içerisinde eğlenceli, danslı keyifli anlarla organizasyonlarınızı güzelleştiriyor.

Reklam Arabası Anons Aracı

Reklam Arabaları Nedir?

Pelüş maskotların, çizgi film karakterlerinin pelüş kostümlerle 3 boyutlu canlandırılmasıdır. Kostümler hazır bir halde animatörlerimizin kostümü giymesi ile gösterisine hazırdır. 3 boyutlu büyük kostümler her zaman ilgi çekeceğinden tercih edilen hizmetlerimizdendir.

Şişme palyaço ve şişme maskot; şişme palyaço paraşüt malzemesinden, maskotlarımız kauçuk malzemeden yapılmaktadır. İşletme maskotları veya çizgi film karakterlerinden oluşmaktadır. Kostümler giyinmeden önce hava yardımıyla şişirilir ve animatörlerimiz içine girerek gösterilerine başlarlar. Şişirilmiş kostümler hem büyük hem iri olacağından fazlasıyla dikkat çekecektir.

Doğum günü organizasyonları, avm etkinlikleri ve açılış organizasyonlarında tercih edilen şişme palyaço ve kostümler ilgi çekme açısından en dikkat çekici etkinliklerdir. Hem renklerden göz alacak hem boyutlarıyla dikkat çekecek bu kostümlü animatörlerimiz, indirim ve kampanyaları duyurabilir, açılışlarda broşür dağıtabilir, doğum günlerinde eğlenceli danslar sergileyebilir ve çocukların hatta yetişkinlerin fotoğraf çektirmek istemesiyle bile reklamınızı o fotoğraflarda bile ölümsüzleştire bilirsiniz. Şişme palyaço ve kostümler hizmetimiz için Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Şişme Palyaço ve Kostümler

Şişme Palyaço ve Kostümler Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız