Sosis Balon

safran organizasyon hizmetleri

Sosis balon ve balon katlama aktivitesi, organizasyonlarınızda palyaçolar ve animatörlerimizle çocuklara yapılan bir aktivitedir. Çocuklarınızın istediği şekillerde çiçekler, hayvanlar, kılıçlar gibi pek çok figür yaptırmanız mümkün. Aynı zamanda çocuklarınızla birlikte yapacak olan profesyonel animatörlerimiz gösterirken çocuklara hem öğretici hem eğlendirici bir aktivite olacaktır. Çocuklara yönelik organizasyonlarda sıklıkla tercih edilen bir aktivitemizdir.

Sosis Balon

Sosis Balon ve Balon Katlama Nedir?

Sosis balonlar ince, uzun ve renkli balonlardır. Balon katlama sanatı ise, sosis balonların el pompasıyla şişirilerek eğitimli animatörlerimiz tarafından şekillendirilerek çocuklarınıza hediye edilir. Çiçek, kılıç, şapka, köpek en bilinen ve sık yapılan şekillendirmelerdir.

Sosis Balon

Sosis Balon Ve Balon Katlama Aktivitesi Hangi Organizasyonlarda Gerçekleştirilir?

Sosis balon ve katlama aktivitesi genellikle çocuk doğum günlerinde tercih edilmektedir. Temanıza uygun kostümlü animatörler veya palyaço animatörlerimizle çuval, halat çekme, sandalye kapmaca gibi oyunlar oynatarak keyifli vakit geçirirler. Bununla birlikte sosis balondan yapılan aktivitelerle de eğlenceleri katlanacaktır.

  • Avm etkinliklerinde, sosis baloncu animatörlerimizle çocuklara keyifli bir balon katlama atölyesi kurabilirsiniz.
  • Özel gün ve hafta etkinliklerinde, genellikle 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı, okulla tanışma partileri, yıl sonu gösterileri gibi belediye ve okulların etkinliklerinde eğlenceli bir aktivite olacaktır.
  • Açılış organizasyonlarında; balon katlama standını gören çocuklar bu etkinliğe katılmak isteyecek ve çocuklar eğlenirken, aileler açılışlarınıza katılmış işletmenizi veya kurumunuzu tanıma fırsatı bulacaklardır.

Sosis Balon

Sosis Balon TalebiHakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız