Tavuk Pilav İkramı

safran organizasyon hizmetleri

Düğün, mevlit, sünnet düğünü, şenlikler gibi etkinliklerde tercih edilmektedir. Tavuk pilav ikramı hem doyurucu hem sevilen bir yemek olduğundan sıklıkla tercih edilir. Safran Organizasyon olarak son derece hijyenik ve profesyonel aşçılarımızla verdiğimiz bu hizmet konuklarınızı memnun edecektir. Sizin seçtiğiniz lokasyona göre ekibimizle hazırlıkları tamamlıyor ve servisimizi gerçekleştiriyoruz.

Tavuk Pilav İkramı

Tavuk Pilav İkramı Nedir?

Geçmişten gelen ve tercih edilen tavuk pilav ikramı özel arabasında servis ediliyor. Haşlanmış tavuk, lezzetli pirinç pilavı usta aşçılarımızın hünerli ellerinde pişiriliyor ve deneyimli servis elemanlarımızla birlikte servis ediliyor.

Tavuk Pilav İkramı

Tavuk Pilav İkramı Hangi Organizasyon ve Etkinliklerde Tercih Edilir?

Tavuk pilav ikramı tercih ve arzu ettiğiniz tüm etkinlik ve organizasyonlarda servis edilebilir.

  • Piknik organizasyonu; piknik alanlarında öncelik mangallara verilse de mangal tercih etmeyenler için bir alternatif olarak tavuk pilav seçeneğinide tercih edebilirsiniz.
  • Açılış organizasyonu; açılışlarınızda ve tanıtımınızda konuklarınıza ikram edeceğiniz aperatifler haricinde tavuk pilav ikramlarına da yer verebilirsiniz.
  • Festival ve şenlik organizasyonları; şirket etkinlikleri, şenlikler, belediye etkinliklerinde yer verilen ikramlıklarda tavuk pilav tercih edebilirsiniz. Hem misafirleriniz için doyurucu hemde lezzetli olacak tavuk pilav servisini arzu ederseniz ücretle satış yaparak firmanıza, derneğinize katkıda bulunabilirsiniz.
  • Temel atma etkinlikleri; genellikle uzun süren bu organizasyonlarda ufak atıştırmalıklarla beraber tavuk pilav ikramında bulunabilirsiniz.
  • Cenaze organizasyonları; ölüm veya kayıp gibi olan durumlarda kalabalık taziyelerde misafirlerinize tavuk pilav ikramında bulunabilirsiniz taziye evlerinin dışında sokak ve caddelerde de tavuk pilav ikramında bulunabilmekteyiz.
  • Hayır etkinlikleri; Bir dileğiniz gerçekleştiğinde veya hayır amacıyla yapılan bu etkinliklerde yoksul ve evsizlerin bir öğün de olsa tavuk pilav ikramlarında bulunabilirsiniz böylelikle adınız gerçekleştiğinde sunabileceğiniz bir ikram olarak seçenek sunabiliriz.

Tavuk Pilav İkramı

Tavuk Pilav İkramı Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız