Uçan Balon Süsleme

safran organizasyon hizmetleri

Balonlarımız helyum gazıyla şişirilerek hazırlanır. İpleri balonlarınızla uyumlu renkte rafyalarla bağlanır. Eğer sabit kalmasını isterseniz altlarına ağırlık bağlanarak yere bırakılır. Doğum günü, düğün, baby shower, açılışlarda tercih edilen uçan balonlar çocuklarıında bir numaralı eğlencesi oluyor. Safran Organizasyon firması olarak süslemelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uçan Balon Süsleme

Uçan Balon Süsleme Hizmetlerimiz

Organizasyonlarınıza daha sıcak ve samimi bir süsleme şekli olan uçan balonlarımız organizasyon değişimine göre süslemeleride değişebilmektedir. Bir çok organizasyonda tercih edilen uçan balonlar kapalı mekanlar için sandalyelere bağlanabilir, tavana bırakılabilir veya bir öbek halinde mekanınızın belirli yerlerine konabilir. Organizasyon konseptinize ve arzunuza göre belirlenen renklerden oluşan balonlardan uzanan rafyalarda renkleriyle mekanınıza ayrı bir hoşluk katacaktır. Açık alanda yapılacak organizasyonlarda balonlarımız ağaçlara, organizasyon alanına girişte, sandalyelere asılır. Hem ortam çok şık ve sıcak olur hemde fotoğraf çekimlerinde güzel bir fon yaratır.

Uçan balonlar balon süsleme grubunun en sık tercih edilen türüdür. Uçan balonlar konseptlerle şekillenir. Evlilik tekliflerinde kırmızı balon kalplerle, düğünlerde eğlenceli temalı balonlarla, doğum günlerinde harf balon seçenekleriyle çeşitli türleri bulunmaktadır. Açılışlarda marka logolu balon veya zeplin balonları gökyüzüne bırakıyoruz. Düğünde pasta kesimi veya ‘evet’ dediğiniz o an bir dolu uçan balon gökyüzüne bırakıldığındaki ihtişamı görmek ve yaşamak isterseniz Safran Organizasyon firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Uçan Balon Süsleme

Uçan Balon Servisi Hizmeti

Süslemelerde tercih edilen uçan balonlar, ayrıca uçan balon servisimizle hediye olarak hizmet vermekteyiz. Çocuk yetişkin kim olursa fazlasıyla mutlu edecek bu servisimizi palyaçolu hediye servislerimiz başlığından da detaylı inceleyebilirsiniz

Uçan Balon Süsleme

Uçan Balon Süsleme Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız