Yer Volkanı Gösterisi

safran organizasyon hizmetleri

Yer volkanları gösterisi organizasyonlarınızın ihtişam ve görsellik katan bir etkinliğidir. Soğuk ateşleme sistemiyle çalışan yer volkanları pro teknik bir üründür. Düğün, açılış, nikah, kına, mezuniyet, evlilik teklifi gibi organizasyonlarınızda şov amaçlı yapılan bir gösteridir. Safran Organizasyon olarak eğitimlerini almış profesyonel ekip arkadaşlarımızla verdiğimiz bu hizmette son teknolojik ürünler kullanılmaktadır.

Yer Volkanı Gösterisi

Yer Volkanları Gösterisi ve Volkan Çeşitleri

Yer volkanı, içinde düşük güçte paylayıcılar bulunan pro teknik bir üründür. Ateşlendiğinde yavaş yavaş soğuk ateş veya sıcak ateş oluşur. İhtişamlı bir görüntü yarattığından genelde kutlamalarda tercih edilir. Gelin damat salona girerken, kep törenlerinde kep atılırken, sahne gösterilerinde, evlenme teklifi sırasında kullanabileceğiniz yer volkanı hizmetimiz Safran Organizasyonun deneyimli ekibiyle hizmetinizdedir.

Yer volkanları kendi aralarında sıralanırlar; Kullanım alanlarına göre iç mekan ve dış mekan olarak ikiye ayrılırlar.

  • İç mekan volkanı; iç mekana uygun kokusuz, dumansız ürünlerdir.
  • Dış mekan volkanı; açık havaya uygun dış mekan ürünleridir.

Şekillerine göre silindir ve konik olarak ikiye ayrılırlar.

  • Silindir volkan; ateşlendiğinde yavaş yavaş yükselir bir anda sönerler.
  • Konik volkan; ateşlendiğinde bir anda yükselir yavaş yavaş sönerler.
  • Yanma sürelerine göre volkanlar ise; organizasyonun boyuna göre değişir. Örneğin yürüyüş yolu kısa olan bir organizasyonda 25-30 saniyelik bir yer volkanı ideal iken uzun mesafelerde 45-60 saniye arasındaki volkanlar tercih edilmektedir.
  • Çıkış mesafesine göre volkanlar; volkanların ateşlendikten sonra yükseliş metresine göre sınıflandırılan volkanlardır. 2 metreye uzanan ateşlemelerden 10 metre ateşleme yapan volkanlarda bulunmaktadır.

Yer Volkanı Gösterisi

Yer Volkanı Gösterisi Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız